Viskas, ko mums reikia žiemą – tai šviesa

Viskas, ko mums reikia žiemą – tai šviesa

Sukūrė : -

Viskas, ko mums reikia žiemą – tai šviesa

Šaltuoju sezonu ne tik lauke, bet ir namų viduje įsivyrauja ne itin maloni tamsa. Dėl tamsių vakarų vieni eina miegoti gerokai anksčiau nei vasaros vakarais, o kiti kaip tik stengiasi daugiau laiko praleisti su artimais žmonėmis namų aplinkoje. Supratome, kad pagrindinis ir esminis dalykas, ko reikia žiemos vakarais – tai tinkama šviesa. Įneškite jos į namus daugiau su tinkamu šviestuvu. Kokį rinktis?

Toršerai

Šio tipo šviestuvai Kaune ar Vilniuje – gan dažnas pasiūlymas, tačiau taip pat jų radome ir pirkti internetu. Tačiau kalbėti reikėtų apie šių šviestuvų tipo panaudojimą. Toršerai yra patogus pasirinkimas, norintiems apšviesti konkrečią kambario dalį. Jų galima rasti įvairių formų, todėl jų pritaikymo galimybės taip pat nėra apribojamos.

Jei Jūsų svetainėje ar miegamajame šiuo metu kabo vienas paprastas šviestuvas viduryje lubų, kampe stovintis toršeras gali tapti ne tik reikšmingu stiliaus akcentu. Šio tipo šviestuvai puikiai tinka tiems, kurie mėgsta šviesos pagalba kurti kambaryje vyraujančią nuotaiką.

Privalumas – galimybė keisti šviesos intensyvumą ir spalvą, skirtingai paveikiant ir patalpoje esančių žmonių savijautą. Nuo šaltos baltos spalvos iki akiai malonios ir atpalaiduojančios šiltos geltonos. Be to, juos nesudėtinga transportuoti ir rankomis prireikus perkelti į kitą kambario pusę.

Pakabinami šviestuvai

Šio tipo šviestuvai Kaune, Vilniuje ir kituose didmiesčiuose gali būti randami kiekviename namų apyvokos ir interjero dizaino prekių salone. Tad nerasti ir neišsirinkti tiesiog neįmanoma. Pastaruoju metu tapo madinga kabinti tokius šviestuvus keliose skirtingose vietose, ne tik centrinėje lubų dalyje ir tokiu būdu kurti atskiras šviesos „saleles“. Jos tikrai padės sukurti daugiau jaukumo tamsiai žiemos vakarais. Be to, apšviečiant kelias skirtingas zonas, kiekvienas šeimos narys galės atrasti sau patinkantį kampelį.

Privalumas – kad ir kiek pasirinksite, vis tiek atrodys gražiai ir stilingai, be to, jie labiausiai tinka aukštomis lubomis pasižymintiems būstams. Nesuklysite renkantis ne tik svetainėje, bet ir virtuvėje. Juk vakarienė prie jaukios šviesos tamsiais vakarais bus tik malonesnė.

Staliniai šviestuvai

Tiems, kurie namuose jau turi ir kelis pakabinamus šviestuvus, ir toršerą ar tiems, kurių šios detalės tiesiog nedomina, siūloma vakariniams įkvėpimams prie darbo stalo įsigyti reguliuojamo aukščio stalinį šviestuvą. Nuo klasikinio iki itin modernaus, nuo visiško minimalizmo iki išskirtinių linkių ir dekoracinių detalių – rasti jų galima be proto įvairių. Be to, jie jaukiai gali apšviesti ne tik darbo erdvei paskirtą kampelį, bet taip pat ir dalį patalpos. Tokiu atveju, nors erdvę ir dengs šioks toks šešėlis, jauki šviesa išsklaidys nemalonias mintis apie šaltą žiemą ir leis pasimėgauti vakaru.

Privalumas – galima rasti labai įvairių dizaino variantų ir padės ne tik apšviesti darbo vietą, bet ir dalį patalpos, įnešant į erdvę daugiau trūkstamo jaukumo. Taip pat neblaškys tų, kurie susiruošė miegoti eiti anksčiau, ir leis tyliai ir ramiai dirbti apėmus įkvėpimui.