Taupykite vietą miegamajame su spinta-lova

Taupykite vietą miegamajame su spinta-lova

Sukūrė : -

Gyvenant bute ar kitoje nedidelėje erdvėje, tenka pasinaudoti kiekviena proga bent truputėlį sutaupyti vietos. Vis populiarėjant įvairių tipų moderniems transformuojamiems baldams, išradingų sprendimų atsiranda vis daugiau. Vienas iš jų – spinta-lova, kuri gali padėti jaukią svetainę paversti miegamuoju vos kelių judesių pagalba. Į mažas erdves išmokus pažvelgti kūrybiškai gali paaiškėti, kad visgi vietos turite ne tiek mažai kiek galvojote.

Kaip išsirinkti?

Apsisprendus, kad norite įsigyti tokio tipo baldą, pirmiausia reikėtų tiksliai išsimatuoti turimą erdvę ir pabandyti susiplanuoti kaip baldais apstatysite turimus kambarius. Reikėtų nuspręsti, kurią buto erdvės dalį norėtumėte paskirti miegamojo zonai, kokio tipo bei dydžio spintos-lovos jums reikėtų labiausiai, kokią būtų lengviausiai įkomponuoti į turimą erdvę. Taip pat reikėtų nuspręsti kokio tipo spintos bei kiek lentynų prireiks susidėti jūsų daiktams. Vertėtų paminėti, kad kai kurių gamintojų spintos-lovos taip pat gali turėti atlenkiamą rašomąjį stalą.

 

Įsigijimas ir kainos

 

Kaip ir kiti transformuojami baldai spinta-lova tampa vis populiaresnė. Šiuo metu jas galite įsigyti įvairiose baldų parduotuvėse ir internetu. Priklausomai nuo pardavėjo, internetu išsirinktą baldą kartais galite atvykti apžiūrėti ir į saloną. Tokio baldo kaina gali priklausyti nuo pasirinkto baldo dizaino, dydžio, įmantrumo bei medžiagų kokybės. Brangesnės spintos-lovos gali būti dviaukštės ar turėti ištraukiamą sofą, puikiai tiksiančią jūsų svetainei. Vidutiniškai už spintą-lovą galite tikėtis sumokėti nuo 600 iki 2000 eurų, priklausomai nuo jūsų pasirinkimo bei finansinės situacijos ir pasirinkto gamintojo ar pardavėjo. Išsirinkus tinkamą baldą internetu jis gali būti pristatomas jums į namus už papildomą mokestį. Tokius baldus galima pirkti ir padėvėtus, įvairų internetinių skelbimų pagalba.

 

Dizainas ir spalvos

2019

Jūsų išsirinkta spinta-lova gali atrodyti labai įvairiai. Daugelis internetinių parduotuvių siūlo, tiek dizaino tiek kainos atžvilgiu, platų pasirinkimą jau gatavai pagamintų baldų. Kai kurie gamintojai siūlo individualiai pasirinkti tiek spintos-lovos dydį tiek jos dizainą. Šis baldas gali būti pagaminamas specialiai jums. Tokį baldą lengvai priderinsite prie kambario interjero dėl galimybės tiksliai pasirinkti norimą medienos spalvą. Dėl dabartinės pasirinkimų gausos taupyti vietą tampa vis lengviau. Modernūs transformuojami baldai padės į erdvę pažvelgti iš naujos perspektyvos o jūsų kambarius pavers erdvesniais ir patogesniais.