Susikurkite karališkąjį miegamąjį be didelių pastangų

Susikurkite karališkąjį miegamąjį be didelių pastangų

Sukūrė : -

Susikurkite karališkąjį miegamąjį be didelių pastangų

Stilinga, prabangu, elegantiška – tokiame miegamajame kiekvienas gali pasijusti kaip karalius ar karalienė. Gali atrodyti, kad šiandien tokio stiliaus kambarį susikurti yra pernelyg sudėtinga, tačiau tai ne tiesa. Karališko kambario įspūdį sukurti gali ir tiesiog naujos miegamojo užuolaidos. Tačiau apie viską nuo pradžių.

Jei kuriate interjerą naujuose namuose

Patarimų, į ką atsižvelgti kuriant kambarių interjerą galima rasti ne vieną ir ne du, o daug daugiau. Tam, kad būtų sukurtas karališkas ir prabangus patalpos, o ypač miegamojo įvaizdis, savaime aišku, nemažai dėmesio reikės skirti baldams. Jei būstas yra naujas ir dar tik pradeda pirkti baldus, pirmasis patarimas, norint prabangos – klasikinio stiliaus baldai. Rinkitės masyvius, tamsių spalvų, įvairiomis dekoracijomis puoštus baldus.

Lova gali nebūtinai tūri būti su baldakimu, kaip pasakose. Karališkam įvaizdžiui dažnai siūloma rinktis tiesiog apvalias lovas. Šių forma netradicinė, tačiau iškart sukuria karališką aplinkos stilių. Aišku, galima rinktis ir tradicines kvadrato formos lovas. Nemažai įtakos karališkam efektui sukurti turi vien tik lovos galvūgalis – kuo jis didesnis, tuo prabangiau lova atrodo. Taip pat siūloma atsižvelgti ir į kitus miegamojo atributus: spintos dizainą, kokios kabės miegamojo užuolaidos, stiprų efektą suteikia ir sienų apdailos. Rinkitės gėlėmis puoštus tamsius tapetus, nebijokite raudonos spalvos, auksinių detalių.

Jei atnaujinate namus

Šiuo atveju, galima pasitelkti paprastas detales, kurios nereikalaus Jūsų pakeisti lovos ar sienos tapetų dizaino. jei norite karališko ir prabangaus miegamojo, susikoncentruokite pirmiausia į spalvas. Karališkoms priskiriama: auksinė, ruda, juoda, raudona, netgi balta. Aišku, visko maišyti nepatartina, tačiau jei Jūsų miegamajame vyrauja panašios spalvos, nesunkiai galite šiek tiek patobulinti viską.

Pakeiskite lovos užtiesalus į langeliais siuvinėtus raudonus (tai gali būti tamsiai ar šviesiai raudona, visiškai nesvarbu) arba blizgius, šilko pagrindu siūtus auksinės spalvos užtiesalus. Užtiesalai turėtų užkloti visą lovą, o taip pat siekti grindis iš abiejų šonų. Jei užtiesalo apačia su trumpomis klostėmis ar raukinukais – dar geriau. Padėliokite ant lovos daugiau, prie užtiesalų derančių pagalvėlių (apvalių, keturkampių, su raukiniais). Štai – lova jau atrodys tikrai karališkai.

Taip pat svarbios yra miegamojo užuolaidos. Lengvo audinio stambiomis klostėmis drapiruotos baltos dieninės užuolaidos – įprasta miegamojo klasika. tačiau jos taip pat gali būti ir blankios aukso ar rausvos spalvos. Daugiau dėmesio reikia skirti naktinėms užuolaidoms. Rinkitės storus ir siūloma blizgius audinius, tačiau jų spalva turėtų šiek tiek derintis prie sienų spalvos. Geriausia – jei jos bus keliais atspalviai tamsesnės.

Daug audinio ir gausus klostavimas – tai raktas į karališkojo miegamojo įvaizdį. Naudokitės juostelėmis, suriškite užuolaidas lango šonuose, kryžminkite jas kabindami arba rinkitės kelis sluoksnius. Papildomai kutai, lenktas drapiravimas tik dar labiau sustiprins karališkojo miegamojo efektą.