Sofa-lova kojelės: didžiausi privalumai

Sofa-lova kojelės: didžiausi privalumai

Sukūrė : -

Sofa-lova kojelės: didžiausi privalumai

Namuose žmogus praleidžia daugiausia laiko savo gyvenime. Tai yra kiekvieno žmogaus poilsio ir ramybės kampelis. Kadangi ši patalpa yra itin svarbi, turime atkreipti dėmesį į kiekvieną detalę, esančią kambariuose. Net ir į lovos-sofos kojelių aukštį. Taigi kyla klausimas: kokius didžiausius privalumus turi sofos-lovos kojelės ir kodėl atsižvelgimas į jas turi būti svarbios?

Valymo privalumas

 

Pirmiausia yra tvarkos privalumas. Sunkiausia grįžus namo po ilgos darbo dienos bėgti tvarkytis namus, bandyti prieiti prie sunkiai prieinamų vietų bei gaišti savo brangų laiką. Įsigijus sofą-lovą su aukštomis kojelėmis galima lengvai prieiti su šluota ar valymo priemonėmis ir negaištant laiko išvalyti sunkiai prieinamas vietas be jokio vargo.

 

Klientė Erika stebisi, kaip aukštos sofos-lovos kojelės palengvino jos kasdienybę: “Iš pradžių galvojau, jog tai yra mitas. Bet pati įsitikinau, jog tai veikia. Anksčiau, kai turėdavau senąją sofą-lovą, kuri buvo be kojelių, norėdama išvalyti grindis, bei susikaupusias dulkes, turėdavau stumdyti baldus. Kartą, netgi, buvau pasitempusi nugarą. Diena, kai nauja sofa-lova su auštomis kojelėmis atsirado mano namuose, buvo viena geriausių mano gyvenime.”. Šis Erikos atsiliepimas įrodo, jog sprendimas įsigyti baldą aukštomis kojelėmis ne tik gali padėti nuvalyti sunkiai prieinamas dulkes ir nešvarumus, bet ir apsaugo nuo sunkių baldų stūmimo sukeltų traumų.

 

Elegantiškumas bei grožis namuose

 

Sofa-lova, turinti aukštesnes kojeles ne tik gali padėti išvalyti sunkiai prieinamas dulkes ir nešvarumus, bet ir yra elegantiškumo bei prabangos simbolis. (Daugiau apie prabangos kūrimą namuose rašėme praeitame straipsnyje) Pažvelgus į klasikines,  XIX amžiaus rūmų indaujas, lovas, stalelius, sofas, spinteles bei kitus namų baldus, visur galime įžvelgti aukštas, raitytas ir tiesias kojeles, kurios puošė namus bei rūmus jau nuo senovės.  Šiandien dienai, namuose esanti sofa-lova, kurią puošia auštos kojelės,  tampa vienas didžiausių elegantiškumo ir grožio simbolių ir iš karto prideda namams prabangos bei egzotikos.

 

Taigi, sofa- lova, turinti aukštas kojeles, turi pora puikių privalumų. Pirmasis – tai gali būti puiki interjero detalė, padėsianti išlaikyti gožį ir eleganciją namuose. Antroji- palengvinti darbą ir leidžia išvalyti sunkiai prieinamas vietas.