Šiais metais suteikite namams daugiau jaukumo ir švelnumo

Šiais metais suteikite namams daugiau jaukumo ir švelnumo

Sukūrė : -

Šiais metais suteikite namams daugiau jaukumo ir švelnumo

Kiekvienas supranta, kad namai turi būti jaukūs ir savi. Tačiau pastaruoju metu stipriai išaugęs minimalistinio stiliaus interjeras dažną būstą paverčia šalta, baltos spalvos dėžute su keliais reikalingiausiais baldais, o dieninės užuolaidos pernai metais nemažai kam atrodė tiesiog nereikalingos. Jei dar nesvarstėte apie namų atnaujinimą, mes siūlome jau pradėti rinktis idėjas. Tuo pačiu kelias pateikiame ir patys.

Papuoškite sienas ir dekoruokite langus

Minimalizmas – tai toks interjero stilius, kada stengiamasi išvengti bet kokių „nereikalingų“ dekoracinių detalių. Šie metai, pasak interjero dizainerių, turėtų būti visiškai kitokie. Skatinama drąsiai puošti namus ir nebijoti dekoruoti sienų, langų, arkų. Štai jei svetainėje už sofos esanti siena tuščia – atgaivinkite ją!

  • Sudėliokite vidutinio dydžio atostogų ir prisiminimų nuotraukų koliažą. Tegul nuotraukos bus vienodo dydžio rėmeliais, sudėliotos vertikalioje eilėje arba stačiakampio forma;
  • Pakabinkite vieną didelio dydžio gamtos peizažo nuotrauką;

Nepamirškite langų! Tinkamai dekoruoti, jie taip pat gali suteikti namų erdvėms ne tik jaukumo, bet ir gyvumo.

  • Nepalikite langų „nuogų“ – dieninės užuolaidos ne tik suteiks švelnumo ir gyvybingumo, bet ir išsaugos Jūsų privatumą;
  • Jei nesinori kabinti plonų dieninių užuolaidų audinių, pakabinkite linines užuolaidas. Stilingai atrodys, jei dirželiu, einančiu iš viršutinio kampo žemyn, jas susisegsite;
  • Plačią palangę papuoškite vazoninėmis gėlėmis. Tegul ši vieta tampa mini botanikos sodu Jūsų namuose. Be to, kuo daugiau bus augalų namuose, tuo švaresniu oru kvėpuosite.

Kas dar įneš jaukumo?

Minimalistinis interjeras taip pat pasižymi didesniu skaičiumi medinių, metalinių ar kitokių kietųjų baldų. Tuo tarpu minkštųjų baldų skaičius tokio stiliaus namuose ganėtinai mažas. Todėl jei norite daugiau jaukumo ir švelnumo, papildykite svetainės erdvę minkštu sėdmaišiu, pora krėslų. Galų gale, šviesas grindis papuoškite minkštu ir jaukiu kilimu.

Jei jau prakalbome apie tai, kas dar gali prisidėti prie minimalizmo sušvelninimo, tai akcentuoti vertėtų ir apšvietimą. Dieną saulės šviesą optimaliai išsklaidyti palės švelnios dieninės užuolaidos, o vakare, kai už lango tamsu ir saulė nusileidžia, malonią atmosferą gali suteikti tinkamai pasirinkta elektros lemputės temperatūra ir šviesumas. Pasak danų, išprotėjusių dėl jaukumą kuriančios šviesos, geriausia yra gelsva, saulėlydį ar žvakės skleidžiamos šviesos spalvą primenantis atspalvis. Kitaip tariant – šilta geltona.

Jei namuose pridėsite ir daugiau šia spalva pasižyminčių daiktų, būsto atmosfera taps tikrai gyvesnė ir žaismingesnė. Ieškokite gelsvos spalvos vazonų, vazonų, šviestuvų, kėdžių, krėslų. Tegul minimalistinis interjeras taps ne tik švelnesnis bei jaukesnis, bet ir šiltesnis.