Roletai – uždenkite savo langus stilingai

Roletai – uždenkite savo langus stilingai

Sukūrė : -

Roletai – uždenkite savo langus stilingai

Norint, kad langai atrodytų kaip galima geriau, reikia parinkti tinkamus uždengimus. Vieni populiariausių šiomis dienomis yra roletai, kurie turi ne vienus privalumus. Šiuo metu jų yra sukurta tikrai daug rūšių, vieni visiškai užtamsina patalpą, kiti gali turėti specialius vaizdus. Užtenka pasižiūrėti „Domus Lumina“ asortimentą: ką ir darysime šiandien.

Skirtingi sprendimai kambariams

Vieni svarbiausių langų uždengimų yra skirti miegamiesiems. Būtent jie turi uždengi visą galimą šviesą, sklindančią pro langus (net anksti ryte) ir leisti jums išsimiegoti. Tokiam tikslui įmonė siūlo rinktis arba tamsesnius, arba jau specialius „Black Out“ roletus. Jie yra itin tankaus audinio, tad jais uždengta patalpa taps visiškai užtemdyta.

Jei norite, kad tie patys langų uždengimai tiktų tiek sustabdant saulės spindulių kiekį, tiek naktį visiškai užtemdant, paranku rinktis arba dvigubus roletus, arba „Diena Naktis“ audinius. Jais galėsite turėti kelis audinius ant tos pačios roleto kasetės.

Apsisaugokite nuo žalingos saulės

Kai kurie roletai kuriami ne tik siekiant kiek aptemdyti patalpą ar sumažinti saulės spindulių kiekį. Dar vienas privalumas, ypatingai turinčių „Glasguard“ audinius yra neįleisti į patalpą ultravioletinių spindulių. Tai ne tik apsaugo patalpoje esančius asmenis nuo nesveiko įdegio, spindulių daromos žalos, bet ir padeda reguliuoti temperatūra. Pasirūpinus tokiais roletais, kambaryje galima ilgiau išlaikyti vėsą net itin karštą dieną. Žiemos metu tie patys langų uždengimai gali padėti sulaikyti šilumą patalpos viduje.

Matykite norimus vaizdus

Dar vienas pradėjęs populiarėti roletų tipas yra turintys tam tikrus paveikslėlius ar raštus. Taip galima kambarį paversti unikaliu – ypatingai jei pasirenkama sava nuotrauka ar paveikslas. Tačiau jei negalite išsirinkti, minėtoje įmonėje „Domus Lumina“ veikia „Dizaino Spaustuvė“, kurioje yra paruoštos 18 kategorijų, galimų pritaikyti ne tik pagal įvairias kambarių paskirtis, bet ir kiekvieno skonį. Šie roletai nuo kitų foto roletų skiriasi tuo, kad gali būti ir specialūs „Black Out“ audiniai, jie taip pat gali būti ir „Diena Naktis“ formato.

Norėdami savo langus papuošti, galite pasinaudoti įvairiais uždengimais. Rinkdamiesi iš asortimento, pastebėsite, kad juos lengvai galite pritaikyti prie savo poreikių ir skirtingų kambarių.