Prabangi ir moderni virtuvė – kaip tokią įsirengti?

Prabangi ir moderni virtuvė – kaip tokią įsirengti?

Sukūrė : -

Prabangi ir moderni virtuvė – kaip tokią įsirengti?

Jeigu jūsų širdis dainuoja, kuomet apsilankote svečių virtuvėje ir valgomojo stalai, kėdės ir kiti virtuvės baldai yra puošti tiesiomis linijomis, abstrakčiomis simetrijomis ir prabangiomis tekstūromis, tuomet jūsų svajonių virtuvė ko gero yra modernaus stiliaus. Anot Smartbaldai.lt atstovų, tai yra idealaus stiliaus erdvė, kurioje prabanga yra demonstruojama subtiliai. Taigi, kaip sukurti modernią svajonių virtuvę?

Virtuvės sala – pagrindinis modernus akcentas

 

Kaip pažymi Smartbaldai.lt, užėję į bet kokią modernią virtuvę, visada pamatysite tą patį vaizdą – ištaigingą ir modernią virtuvės salą. Statūs ir aštrūs kampai, ilgis nuo vieno virtuvės galo iki kito ir integruota buitinė technika, jog nebūtų jokių pašalinių ir nereikalingų detalių  – taip atrodo sala modernioje virtuvėje.

 

Įvairių tekstūrų žaismas ant spintelių durelių, vyraujantis minimalistinis stilius dėka vulkaninių akmenų, medienos ir kitų šaltų medžiagų, valgomojo stalai pakeisti tiesiog kėdėmis prie salos. Visi šie bruožai išduos, jog užėjote į modernumu ir prabanga dvelkiančią virtuvę.

 

Baldai nesiekiantys žemės

Modernaus stiliaus virtuvėse visuomet pamatysite virtuvės komplekto baldus, kurie tarsi kybo virš žemės. Tai yra padaryta tam, jog apačioje baldų būtų galima įrengti apšvietimą. Pastarasis sukuria skraidančių baldų įspūdį – tai išskiria šią virtuvę nuo kitų stilių ir sukuria pagrindinį modernumo elementą.

 

Kalbant apie apšvietimą, nepamirškite, jog suderinti šviestuvus ir užuolaidas yra taip pat svarbu, todėl skirkite dėmesio ir šiai sričiai.

 

Valgomasis ir virtuvė vienoje erdvėje

 

Smartbaldai.lt ekspertai pažymi, jog modernios virtuvės erdvė dažnai yra sujungiama kartu su valgomojo erdve, taip sukuriant erdvesnį kambarį. Tokioje virtuvėje valgomasis dažnai tampa tiesiog kėdėmis prie baro stalo arba valgomojo stalai yra pastatomi tarp virtuvės baldų bei svetainės kambario dalies.

 

Tokio išdėstymo pliusai yra galimybė bendrauti su savo šeima ir kartu gaminti maistą, taip pat yra paprasčiau paruošti valgomojo stalą ir pernešti visus patiekalus bei serviravimo detales. Minusai – visa erdvė bus triukšmo dalyvė, malonūs ir nemalonūs kvapai laisvai keliaus per abi jūsų namų erdves.

 

Jeigu aukščiau pateiktas modernios virtuvės vaizdas jus sužavėjo, tuomet nieko nelaukite ir įsirenkite savo svajonių virtuvę jau dabar!