Patarimai ruošiantis gyventi miesto centre

Patarimai ruošiantis gyventi miesto centre

Sukūrė : -

Patarimai ruošiantis gyventi miesto centre

Vieni planuoja keltis į užmiestį, kur vyrautų ramybė ir grynas bei šviežias oras, o kiti rezga planus apie gyvenimą pačiame miesto centre. Ar tai būtų Kaunas, ar Lietuvos sostinė Vilnius, ar Klaipėda, problemos dažniausiai ištinka tos pačios – triukšmas, oro tarša ir privatumo trūkumas. Kiekvienai iš šių problemų yra sprendimas – atitinkamos langų uždangos. Pasakojame apie tai plačiau.

Kaip išvengti triukšmo?

Iš tiesų, gyvenimas mieste bet kuriuo atveju pasižymi daug didesniu šurmuliu nei gyvenant užmiestyje. Čia nuolat juda ne tik pėsčiųjų, bet ir automobilių srautas. Ir nors dažniausiai esminis gyvenimo miesto centre privalumas yra tas, jog viskas beveik ranka pasiekiama, gyvenimo kokybę pernelyg stipriai gali apkartinti nuolatinis triukšmas.
Mūsų patarimas: pridenkite langus. Nors pastaruoju metu itin madinga atviri ir niekuo nedengti langai, storo audinio užuolaidos ar tie patys roletai gali padėti išvengti ar bent jau sumažinti nemalonaus iš lauko nuolat sklindančio šurmulio stiprumą. Roletai Kaune ir Vilniuje, „Domus Lumina“ salonuose, vienas iš dažniausiai pasirenkamų variantų. Jei kyla abejonių dėl jų efektyvumo ir naudos, užsukite į langų uždangų salonus ir pasikonsultuokite plačiau.

Neramina oro tarša?

Jei pagrindinė, ramybės neduodanti, problema Jums – oro tarša ir nemažėjantis išmetamųjų dujų kiekis, yra viena gudrybė. Pirmiausia, aišku, pravers gera vėdinimo sistema. O antra – apsauginės žaliuzės. Skamba įdomiai, tačiau jei naktimis bei paliekant namus tuščius, kaskart užtrauksite apsaugines žaliuzes, į namus pateks tikrai mažiau teršalų. Be to, tai praktiška priemonė, norint apsaugoti namus nuo pašalinių akių dienos metu.

Suteikite sau daugiau privatumo

Dar viena problema, su kuria dažnai susiduria tie, kurie gyvena pirmame aukšte pačiame miesto centre, kur pro šalį pražingsniuoja puse miesto populiacijos – privatumo trūkumas. Jei nesinori dėtis apsauginių žaliuzių, tačiau žvilgsniai pro langą vis tiek neramina, pravers bet kuris kitas langų variantas. Roletai Kaune šiuo metu vis dažniau dengia miestiečių daugiabučių langus, tad jei dar nesusiviliojote, verta pabandyti. Ryški roletų spalva gali tapti žvilgsnius traukiančiu akcentu, be to, neleis praeiviams žvilgčioti į būsto vidų. Plačią pasirinkimo variantų įvairovė rasite „Domus Lumina“ salonuose, o asortimentą greitai apžvelgti ir internetinėje jų svetainėje.

Gyvenimas mieste kasdien gali versti susidurti su įvairiais iššūkiais. Jei vilioja miesto centras, pravartu apsaugoti savo namus ir šeimos privačią erdvę nuo pašalinių akių. Dažnai tam pasiekti užtenka nedidelių pokyčių, kaip pavyzdžiui, pakeisti langų uždangas. Jos gali išspręsti didžiąją dalį vyraujančių problemų. Tegul gyvenimas miesto centre bus malonus ir kuo patogesnis.