Namo išvaizda – kiekvieno pasirinkimas ar noras neišsiskirti?

Namo išvaizda – kiekvieno pasirinkimas ar noras neišsiskirti?

Sukūrė : -

Kiekvieno svajonė yra turėti gražų namą su gražiu vaizdu pro langą. Išsirinkti norimą vietą, medžiagas, spalvas, dydžius, suprojektuoti tiek interjero, tiek eksterjero dizainą gali būti iššūkis. To projektavimas paprastai yra atiduodamas į savo srities profesionalų rankas, tačiau sprendimus tenka atlikti pačiam. Išorės sienų spalvos, stogas, durys, baldai, tai tik maži elementai, atlliekant didelį darbą.

Ką daryti su namo stogu?

 

Daugelis nesusimąsto, kad stogas yra tokia svarbi namo dalis, kaip ir jo pamatai ar sienos. Be stogo, nebus ir namo, jis bus negyvenamas. Dažniausiai, svarbiausiais elementais tampa stogo spalvos ir medžiagos pasirinkimas. Stogo danga „Ruukki“ gali kiekvienam pasiūlyti platų pasirinkimą, atitinkantį kiekvieno norus. Įvairių spalvų ir medžiagų siūlomos stogo dangos atitiks ir kiekvieno piniginę. Kaip ir visose srityse konkurencija čia yra nemaža. Galima rasti įvairių įmonių siūlomą stogo dangą, kuri gali labai skirtis, nuo kitų įmonių siūlomų stogo dangų.  Skirtingos medžiagos, jų kokybė, kaina, spalvų asortimentas –  tik keli dalykai, kurie nulemia pasirinkimą.

 

Kaip pasirinkti namo spalvą?

 

Internete ir realiame gyvenime galime pamatyti daugelį labai blogų namo spalvos pasirinkimų. Ji gali būti per ryški, per blanki, per šviesi, per tamsi ar tiesiog netinkama. Daugelio nuomonės gali skirtis. Yra sakoma – kiek žmonių, tiek nuomonių, todėl kiekvieno skonio supratimas yra labai skirtingas. Patariama, namo spalvą derinti prie stogo (stogo danga „Ruukki“ gali pasiūlyti platų spalvų pasirinkimą). Taip bus galima išlaikyti spalvos ir vizualaus dizaino gero skonio derinį. Daugelis stengiasi namo sienos spalvą priderinti prie jų kaimynystėje esančių namų spalvos, todėl dažnai galime matyti didelius gyvenamuosius kvartalus, kuriame esantys namai atrodo labai panašiai.

 

Daugelis gali pasakyti, kad namo išvaizda ir struktūra yra svarbiausi elementai, į kuriuos reikia atsižvelgti, statant namą ar jį perkant. Išvaizda leidžia kitiems interpretuoti, kokie žmonės jame gyvena. Struktūra ir medžiagos yra svarbu pačiam namo savininkui. Stogo danga „Ruukki“ gali apsaugoti nuo visų stichijų, yra patikima ir ilgalaikio tarnavimo. Kokybė apibrėžia, kaip ilgai namas išliks stabilus ir patvarus gyventi.