Medinės žaliuzės darbo kambaryje

Medinės žaliuzės darbo kambaryje

Sukūrė : -

Medinės žaliuzės darbo kambaryje

Kuriant darbo kambario interjerą, dažnai daugiau dėmesio skiriama baldų pasirinkimui – tai rašomasis stalas, patogi ir minkšta kėdė, lentynos knygoms ir segtuvams popieriais sudėti. Daug mažiau svarstomas lango uždangų klausimas, tarsi ši patalpos dalis nebūtų tokia reikšminga. Iš tiesų, lango dekoracijos taip pat turi nemažai įtakos ne tik mūsų minčių srautui bei susikaupimui, bet ir visai bendrai savijautai. Pastaruoju metu itin išpopuliarėjo medinės žaliuzės. Ką verta žinoti apie jas bei kodėl jos tampa vis patrauklesniu pasirinkimu darbo aplinkoje?

Medinių žaliuzių privalumai

Anksčiau ne tik namuose, bet ir kiekviename biure buvo galima pastebėti, jog langai dengti plastikinėms pilkomis ar baltomis žaliuzėmis, dažniausiai – tarp dviejų stiklų. Todėl pirmoji mintis išgirdus žodį „žaliuzės“ stipriai atbaido nuo šio tipo langų uždangų. Ir visgi, moderniame interjere vis dažniau galima pamatyti medinėmis žaliuzėmis dengtus langus. Pateikiame kelis privalumus:

  • Jos neatrodo senamadiškai, kaip tik patalpai suteikia ne tik jaukumo, bet šiek tiek prabangos.
  • Lengvai derinamos ne tik su klasikiniu, bet ir su moderniu interjeru.
  • Medinės žaliuzės taip pat padeda palaikyti stabilią patalpos temperatūrą.
  • Medis, panaudotas žaliuzių gamybai, įneša į patalpą natūralumo ir padeda sukurti harmoningą atmosferą.
  • Galimi keli skirtingi medžio atspalviai ir raštai.
  • Lengva kontroliuoti šviesą patekimą į patalpą, o kambarys nebeatrodo tamsus ir nemalonus dirbti.

Pritaikymas interjere

Visiškai nesvarbu, norite įsirengti modernų, šiuolaikinį, skandinaviško stiliaus detalių turintį darbo kambario interjerą ar liekate prie klasikinio dizaino varianto, medinės žaliuzės gali būti bene geriausias priimtas sprendimas. Jas lengva priderinti tiek prie šviesaus šiuolaikinio interjero, tiek prie tamsių, klasikiniam stiliui priskiriamų, masyvių baldų.

Darbo aplinkoje negali būti labai daug blaškančių ir neleidžiančių susikoncentruoti detalių, todėl taip pat svarbu ir spalvų suderinamumo klausimas. Kai patalpoje spalvinė gama išdėliojama taip, jog nekrenta į akis, pagerėja ne tik dėmesio koncentracija, bet ir bendra vidinė savijauta. Medinių žaliuzių spalvą galima derinti tiek prie durų spalvos (jei šios medinės), tiek prie baldų gamyboje naudotos medienos atspalvio.

Natūralumo pojūtis darbo aplinkoje taip pat skatina susikaupimą ir dėmesio koncentraciją, švelnioje harmoningoje aplinkoje lengviau generuoti kūrybines idėjas. Tad medinės žaliuzės darbo kambaryje gali tapti ne tik stilingu, bet ir labai praktišku sprendimu.