Kokią spintą pasirinkti savo namams?

Kokią spintą pasirinkti savo namams?

Sukūrė : -

Planuojant kambarį svarbu apgalvoti, kur koks baldas stovės, kas kambarį papildys ar suteiks jam gyvumo. Miegamasis – tai viena svarbiausių namų erdvių, kurioje viskas turi būti ne tik patrauklu, bet ir komfortiška. Miegamojo spintos, lova, komodos (Baldaipl.lt siūlo platų baldų asortimentą) – pagrindiniai elementai suteikiantys patogumo jausmą. Svarbu turėti, kur susidėti daiktus, drabužius, papuošalus ar kitus aksesuarus. Taigi, spinta tampa vieta, kuri saugo mūsų daiktus, neleidžia jiems mėtytis ir net palaiko tvarką namuose. Šie baldai gali būti įvairių spalvų, dydžių ir formų, svarbu pasirinkti tinkamiausią.

 

Spinta stumdomomis durimis

 

Tai baldas, prieš kurį perkant reikia gerai įvertinti savo turimo kambario dydį ir spintos matmenis (gylį, plotį, aukštį). Dažnai šis baldas būda vienas didesnių, todėl esant mažai erdvei jis arba užims per didelę kambario dalį, arba netilps visai. Baldaipl.lt siūlomos miegamojo spintos stumdomomis durimis yra vienos patogiausių. Jos dažnai yra labai talpios, skirtos ne vienam žmogui. Stumdomų durų mechanizmas yra vienas patogiausių variantų, nes duris lengva atidaryti, taip pat, jos sutaupo tam tikrą vietos dalį.

 

Kampinė spinta

 

Kampinė spinta yra modernus ir vietą taupantis variantas. Tai neeilinis pasirinkimas, reikalaujantis tam tikrų uždavinių atlikimo. Svarbu susiplanuoti, kokio lentynų išdėstymo jos viduje norite, kokią funkciją ji atliks. Ar tai bus miegamojo, o gal svečių kambario ar prieškambario baldas? Svarbu atkreipti dėmesį į spintos dydį (Baldaipl.lt padės pritaiyti tinkamiausią spintą Jūsų namams), į kampą esantį kambario sienų sujungime (reikalaujamas 90 laipsnių kampas). Svarbu kad spintos vidų galite susiplanuoti patys.

 

Spinta varstomomis durimis

 

Tai standartiškiausias ir lengviausias pasirinkimas. Ši spinta gali susidaryti iš kelių atskirų dalių. Dalys būna labai įvairių dydžių ir pločių, todėl tokią spintą lengva pritaikyti kiekvienuose namuose. Šio baldo dizainą galite rinktis iš labai plataus asotimento, todėl tai saugus variantas kiekvienam kambariui.

 

Spinta yra mūsų daiktų saugykla, todėl svarbu, kad ji būtų patogi ir atliktų savo funkcijas. Didžiausias galimas privalumas perkant šį baldą – galimybė susiplanuoti jo vidų ir lentynas. Taip spintos dizainas pritaikomas prie kiekvieno poreikių ir norų. Baldaipl.lt – puikus pasirinkimas ieškantiems išskirtinio ir patogaus dizainų baldų.