Karkasinių namų eksterjeras

Karkasinių namų eksterjeras

Sukūrė : -

Karkasinių namų eksterjeras

Kaip galiausiai atrodys karkasiniai namai iš išorės, priklauso nuo jūsų susitarimo su statymo bendrove. Priešingai nei dažnas galvoja, net ir vienos įmonės statomi namai neatrodo taip pat: jie nebūna tokio paties dydžio ir spalvų dėžutės gyventojams. Namo išvaizda glaudžiai susijusi su jo pirkėjo poreikiais.

Namo forma

Priklausomai nuo to, kokios formos bus pastatytas namas, eksterjero spalvų ir detalių pasirinkimas gali skirtis. Pavyzdžiui, jei statomas namas yra apskritimo formos, dėl to gali norėtis pasirinkti griežtesnių formų (kvadrato, stačiakampio) detales, kurios geriau suderintų visą namo įvaizdį. Tam tikros detalės, pavyzdžiui, šviestuvai bus reikalingi susidariusiems šešėliams dėl stogelių panaikinti. Jie taip pat bus reikalingi prie įėjimo. Nuo to, kaip atrodo suplanuoti karkasiniai namai, priklausys ir kokio intensyvumo šviestuvų reikės, ar užteks vieno, ar reikės dviejų.

Langai

Kaip atrodys visas namas, didelę įtaką turi ir langai. Pavyzdžiui, jei norite palaikyti romantišką, svajingą įvaizdį, siūloma langus daryti iš sudarytų atskirų langelių. Taip pat įdomiai atrodytų tokie langai, jei jie būtų dengti langinėmis. Jei pasirinksite langus dengti lauko žaliuzėmis ar roletais, tai irgi gali visiškai pakeisti namo eksterjerą. Dar vienas sprendimas – spalvingos markizės, skirtos terasai ar dideliui balkonui.

Spalvos

Gyvenant vienoje gatvėje, kur yra vien asmeniniai namai, o ne daugiabučiai, gali būti kiek sudėtinga pasirinkti tokią spalvą, kuri parodytų jūsų individualumą, bet taip pat prisitaikytų prie visos gatvės stiliaus. Siūloma nedaryti viso namo vienos spalvos: stogą reikėtų daryti kiek tamsesnio atspalvio: vienos spalvos namas atrodo gana komiškai, tarsi iš animacinio filmuko. Pagalvokite apie norimą vizualinį efektą:

  • Natūralūs žemės tonai puikiai tinka, jei gyvenate priemiestyje, kur daug gamtos.
  • Miesto centre galbūt geriau derėtų kreminės ir baltos atspalviai, kurie namui suteiktų daugiau oficialumo.
  • Išsirinkus vieną norimą spalvą, galite pasirinkti du ar tris jos atspalvius visam namui dažyti. Per daug jau atrodytų chaotiškai.

Parinkti namo eksterjerą gali būti sudėtinga užduotis, todėl svarbu į tai kreipti daug dėmesio. Priklausomai nuo parinktų spalvų, langų, visi karkasiniai namai atrodo visiškai skirtingai ir tampa artimesni jų šeimininkui.