KANALIZACIJOS ĮRENGIMO ETAPIŠKUMAS

KANALIZACIJOS ĮRENGIMO ETAPIŠKUMAS

Sukūrė : -

Jei statotės namą, kuris yra tolėliau nuo artimiausio miestelio, labai tikėtina, kad Jums reikės pasirūpinti šio namo kanalizacijos įrengimu. Kanalizacijos įrengimas yra gana sudėtingas darbas, kurį turi atlikti šios srities profesionalai, randami tokiose įmonėse kaip Feliksnavis.lt, nes kitu atveju rizikuojama, kad nuotekų valymo įrenginiai neveiks arba veiks netinkamai. Taigi, norėdami namuose įsivesti kanalizacija, nuo ko turėtumėte pradėti?

 

Kreipkitės į įmones, kurios teikia kanalizacijos įrengimo paslaugas

 

Kreipdamiesi į šias įmones būtinai paprašykite, kad jos Jums sudarytų visų galimų išlaidų, kurias galite patirti įrenginėdami kanalizaciją, sąmatą. Norint kuo tiksliau įvertinti šias išlaidas, būtina, kad į vietą, kurioje planuojate įrengti kanalizaciją atvyktų profesionalus konsultantas ir įvertintų: įrengimo sąlygas, gruntą, ar reikės papildomos talpos išvalytam vandeniui, ar pavyks jį išleisti į aplinką (melioracinį griovį, upelį). Neabejotina, kad konsultantas Jums suteiks daug naudingų patarimų, padės apsispręsti, kokį išsirinkti nuotekų valymo įrenginį.

 

Kanalizacijos duobės kasimas bei pasirinktų įrenginių montavimas

 

Kanalizacijos įrengimas negali apsieiti be kanalizacijos duobės iškasimo. Dažniausiai tokie darbai patikimi sunkiajai technikai (ekskavatoriams), kurią turi Feliksnavis.lt ir kitos tokiais darbais užsiimančios įmonės. Šiame kanalizacijos įrengimo etape yra sumontuojamas pasirinktas nuotekų valymo įrenginys, taip pat paklojami nuo namo iki valymo įrenginių vamzdžiai, kuriais atitekės nuotekos.

 

Nuotekų valymo įrenginių paleidimo, derinimo darbai

 

Kadangi nuotekų valymo įrenginiai veikia naudodamiesi biologiniais procesais, kuriuos palaiko bakterijos arba kitaip vadinamas „aktyvusis dumblas“, būtina valymo įrenginį jomis papildyti. Šioje situacijoje yra dvi galimybės:

 

  • Aktyvųjį dumblą užauginti valymo įrenginiuose. Atkreiptinas dėmesys, kad nesant užauginto aktyviojo dumblo, visu pajėgumu tiekti nuotekų į valymo įrenginius negalima. Paprastai tik po dviejų mėnesių yra pasiekiami projektinė dumblo koncentracija.

 

  • Aktyvusis dumblas atvežamas iš kitų veikiančių nuotekų valymo įrenginių. Šiuo atveju kanalizacijos įrenginiai visu pajėgumu galima pradėti naudotis kur kas greičiau.

 

Kanalizacijos įrengimas yra vienas iš svarbiausių darbų, kuriuos turite atlikti statydami gyvenamą būstą. Norint apdoroti panaudotą vandenį, o tuo pačiu norint neužteršti dirvožemio, šalia esančių vandens telkinių, Feliksnavis.lt pastebi, kad būtina naudoti nuotekų valymo įrenginius. Šie įrenginiai yra gyvybiškai svarbūs mūsų gamtosaugai. Jie užtikrina, kad tik švarus ir išvalytas vanduo būtų išleidžiamas į aplinką.