Kaip savo namus paversti šviesesniais ir jaukesniais?

Kaip savo namus paversti šviesesniais ir jaukesniais?

Sukūrė : -

Šviesa – tai, kas padaro namus jaukesniais. Šaltuoju sezonu, kai saulė kyla pakankamai vėlai, o leidžiasi anksti, patalpose jos dažniausiai trūksta. Taigi, ką daryti, kad net ir atėjus žiemai, namuose netrūktų natūralios šviesos?

 

Langų uždangos – vienas iš svarbiausių aspektų

 

Dieninės užuolaidos suteikia privatumo ir padeda į kambarius įleisti daugiau šviesos. Didelį jų pasirinkimą galite rasti internetinėje svetainėje Domuslumina.lt. Čia gausu produktų, kuriuos paprastai priderinsite įvairaus stiliaus interjere. Klasikinės baltos spalvos užuolaidos tinka tiek svetainėje, tiek miegamajame. Jei ieškote kažko unikalesnio, rekomenduojama apsvarstyti tokius produktus kaip romanetės ar išskirtinio dizaino roletai.

 

Pagrindas – taip pat reikalingas

 

Tikriausiai ne kartą pastebėjote, kad kambarys, kurio sienos yra švelnios, pastelinės spalvos atrodo kur kas erdvesnis ir šviesesnis. Šį aspektą geriausia apgalvoti dar tik įrenginėjant patalpas. Taip paprasta pasirinkti reikiamos spalvos dažus, tapetus ar kitas priemones.

 

Tinkamų variantų išties daug: smėlio, šampano, pilka, dramblio kaulo, prislopinta rožinė ir t. t. Itin patogu tai, kad baltos dieninės užuolaidos puikiai dera prie visų šių tonų. Kaip jau buvo užsiminta, šias priemones galite apžiūrėti internetu: Domuslumina.lt. Stilingai šiuo atveju atrodo ir šviesūs roletai ar romanetės, kurių audinių asortimentas labai platus.

 

Baldai – ne tik komfortui, bet ir estetikai

 

Dar viena jaukių namų sudedamoji dalis – baldai. Be jų sunku įsivaizduoti bet kokį kambarį. Tam, kad patalpa atrodytų šviesesnė, rekomenduojama rinktis atitinkamų tonų baldinius apmušalus. Jie gali būti šiek tiek tamsesni nei sienos arba tokių pat atspalvių. Jei manote, kad toks interjeras atrodys nuobodžiai, neapsigaukite. Tiesiog naudokite skirtingas tekstūras, raštus.

 

Priklausomai nuo to, norite kuriati prabangų ar minimalistinį stilių, verta apsvarstyti sudėtingesnius arba abstraktesnius variantus. Balansą padės išlaikyti ir derančios naktinės ar dieninės užuolaidos. Didelį jų pasirinkimą galite rasti internetinėje svetainėje Domuslumina.lt. Milžiniškas asortimentas – tinkama proga išsirinkti ne tik užuolaidas, bet ir romanetes, roletus ar kitas langų uždangas.

 

Įsileiskite į savo namus daugiau šviesos ir jaukumo. Norimas priemones paprasta apžiūrėti internetu, o jei norite jas dar ir paliesti, atvykite į fizines parduotuves, kurias rasite didžiuosiuose Lietuvos miestuose.