Kaip pagyvinti ofiso erdvę?

Kaip pagyvinti ofiso erdvę?

Sukūrė : -

Modernūs ofisai dažnai stokoja jaukumo – skatinama rinktis įdomesnius dizaino sprendimus, rinktis ryškesnes dekoracijas, suteikti darbo vietai jaukumo. Svarbu mokėti derinti profesionalumą su jaukia, miela erdve. Tam itin padės pufai, žaluma, gražūs augalai, įdomios dekoracijos, kokybiškas apšvietimas bei funkcionalūs sprendimai.

Dekoracijos pagyvina bet kokį interjerą

 

Įrenginėjant ofisą, svarbu atsižvelgti į tai, kokių dizaino sprendimų siekiate. Derinkite spalvas, nepamirškite ryškių detalių ir dekoracijų. Svarbu, kad viskas atrodytų skoningai. Bet kokią patalpą puošia augalai – jei nėra galimybės rūpintis gyvomis gėlėmis, rinkitės dirbtines. Jų žaluma galėsite džiaugtis ištisus metus.

 

Nebijokite poilsio zonas dekoruoti patogiais, stilingais sėdmaišiais ir pufais. Pastarieji itin pagyvins patalpą ir suteiks jai jaukumo – pufai yra puikus pasirinkimas siekiant jaukios aplinkos, kurioje būtų galima pailsėti pertraukėlės metu.

 

Bene svarbiausias aspektas – apšvietimas

 

Kiekvienoje patalpoje, visai nesvarbu, ar tai būtų namai, ar ofisas, ar parduotuvė, apšvietimas turi itin svarbų vaidmenį. Jis ne tik kuria atmosferą, bet ir formuoja tam tikrą nuotaiką. Šilta, geltonesnė šviesa suteiks jaukumo, nevargins akių. Balta šviesa kiek agresyvesnė, šaltesnė. Svarbu paminėti, kad gerai apšviestos patalpos yra sveikiau regėjimui ir, taipogi, leidžia atsiskleisti visoms interjero detalėms.

 

Darbo vietoje irgi gali būti jauku

 

Svarbu, kad darbo vieta turėtų patalpą, kurioje būtų galima atsipūsti. Skoningai derinkite spalvas, venkite blausumo, monotonijos. Svarbu kurti ramybės oazę, tam itin padės pufai, pagalvėlės, sėdmaišiai, ryškios detalės, kilimai. Vieta, kurioje gera dirbti ir malonu atsipūsti per pertrauką, skatins darbuotojų motyvaciją ir padės išlaikyti gerą nuotaiką darbo metu ir po jo, dėl to galite tikėtis gerų rezultatų ir laimingų darbuotojų.

 

Taigi, siekiant sukurti stilingą ir harmoningą ofiso erdvę, svarbu nepamiršti, kad darbovietėje svarbu nebijoti įrengti jaukios ir funkcionalios poilsio zonos. Aplinką pagyvina augalai, įvairios dekoracijos. Itin svarbus yra kokybiškas apšvietimas. Poilsio erdvę dekoruokite sėdmaišiais, pagalvėlėmis, pufais, skoningomis dekoracijomis. Maloni ir jauki aplinka ne tik suteiks interjero dizainui išskirtinio prieskonio, bet ir užtikrins, kad darbuotojai jausis pailsėję ir motyvuoti. Aplinka, kurioje dirbame, daro įtaką ir nuotaikai, ir darbo kokybei.