Kaip namuose sukurti prabangos jausmą?

Kaip namuose sukurti prabangos jausmą?

Sukūrė : -

Kaip namuose sukurti prabangos jausmą?

Klasikinis stilius dažnai siejamas su prabanga. Būtina rinktis netradicinius sprendimas, kad rezultatas būtų puošnus, bet kartu ir estetiškas. Dideli langai padeda sukurti vizualios erdvės ir jaukumo jausmą. Šiuo metu ypač madinga rinktis sodrią žalsvą spalvą derinti ją su šviesiomis sienomis ir kitu interjero. Šviestuvai Vilnius gali būti įsigyti įvairiuose vietose, todėl pasirinkimo čia ypač daug.

Kaip sukuriama prabanga klasikiniuose namuose?

• Fotelis. Pats fotelio turėjimas gali būti naudinga investicija, tiek kuriant namų įvaizdį, tiek patogumui. Net ir nedidelėse erdvėse jį galima pritaikyti pagal savo poreikius. Renkantis ryškios spalvos, faktūros ir medžiagos fotelis sukurs svetainės orientyrų. Turint gyvūnus būtina atsižvelgti į tai, kad gyvūnai gali pažeisti medžiagą.

• Skirtingų raštų akmens paviršiai. Blizgesys sukurs daugiau puošnumo. Jį galima naudoti tiek virtuvėje, tiek vonioje. Tai pakankamai universalus pasirinkimas, nes akmens paviršius gali būti skirtingų spalvų priklausomai nuo poreikių. Svarbu, ją pritaikyti pagal sienas ir kitus raštus.

Šviestuvai. Vilnius – sostinė, todėl jame parduotuvių skaičius didesnis nei kituose miestuose. Galima rinktis tarp skirtingų figūrų, formų ir spalvų. Nors klasikinis stilius dažniausiai pasižymi toršerais, vis dėlto prie jų galima priderinti ir kitokio tipo stiliaus šviestuvus. Taip pat šviestuvus galima įmontuoti, kad jie neužimtų papildomos vietos, o namai būtų šviesūs.

• Funkcionalumas – svarbiau. Pirkti baldus be tam tikro poreikio nevertėtų, nes tokie baldai tik maišysis ir trukdys. Svarbu, kad baldas atitiktų reikalavimus. Pavyzdžiui, virtuvėje, kur ruošiamas maistas aktualu rinktis patogius baldus ir daiktus. Balta ir sidabrinės spalvos derės tarpusavyje ir atrodys tiek puošniai, tiek jaukiai.

• Užuolaidos. Kontroliuoti šviesą padeda šviestuvai. Vilnius – vieta, kur galima rasti didžiausią pasiūlą. Užuolaidos turi atitikti klasikinio stiliaus standartus. Tam tinkami ir roletai. Jie gali būti pasirinkti skirtingų spalvų ir tekstūrų. Jas galima valdyti rankiniu būdu ar elektroniniu mechanizmu.

Svarbu nepamiršti, ko siekiama

Namai – tai vieta, kur leidžiamas laisvalaikis, priimami svečiai ir draugai. Net ir pasirinkus klasikinį stilių svarbu išlaikyti namų funkciją – jaukumą. Tam padėti gali švelnios spalvos, tekstūros ir kita.