Kaip išsirinkti spintą miegamajam?

Kaip išsirinkti spintą miegamajam?

Sukūrė : -

Spintos yra labai universalūs baldai – juos galima statyti miegamajame, koridoriuje, prieškambaryje, svetainėje ar bet kur kitur, kur reikalinga bet kokia daiktų laikymo sistema. Šiandien galima rinktis iš labai skirtingų spintos modelių, dizainų ir spalvų. Taip pat galime rasti skirtingų tipų spintas. Dėl šios didelės įvairovės, spintą savo miegamojo kambariui išsirinkti gali būti labai sunku. Pateikiame patarimus, kaip išsirinkti tinkamiausią.

 

Spinta turi derėti prie miegamojo dizaino

 

Labai svarbu, jog kiekvienas bet kuriame kambaryje stovintis baldas derėtų prie visų erdvėje esančių baldų. Tai reiškia, jog jų spalvos turi derėti tarpusavyje, o taip spintos su kitais baldais turėtų derėti ir prie sienų ir grindų spalvų.

 

Taisyklės yra gana paprastos – jeigu jūsų sienų spalvos yra šviesios, tuomet spinta gali tapti erdvės akcentu ir išsiskirti ryškia spalva. Vis dėlto, jeigu zonoje vyraujančios sienų spalvos yra ryškių spalvų, tuomet palikite jas kaip pagrindinį akcentą, o spintą ir kitus baldus išsirinkite neutralesnių, pastelinių spalvų.

 

Trijų skirtingų tipų spintos

Šiandien rinkoje galite rasti trijų skirtingų tipų spintas: kampines, stumdomomis durimis ir paprastomis. Jeigu jūsų miegamojo kambarys yra nedidelis, tuomet rekomenduojama rinktis spintas stumdomomis durimis. Jos itin taupo vietą, nes jų durys neužima papildomos vietos.

 

Lygiai taip pat galite rinktis ir kampines spintas, jei turite nenaudojamą ir laisvą kampą, o spintos paprastomis, atveriamomis durimis turėtų būti statomos erdvesnėse svetainėse, kurios turi daug vietos.

 

Išlaikykite vienodą stilių

 

Jeigu jūsų miegamojo dizainas yra modernus, tuomet pasirūpinkite ir modernaus stiliaus spinta. Šis dizainas išsiskiria vienspalviais, pasteliniais tonais. Kitu atveju, jeigu jūsų kambaryje vyrauja rafinuotumas, prabanga ir klasika, tuomet, žinoma, ir spinta turėtų atspindėti šį stilių.

 

Svarbiausia renkantis spintą yra atkreipti dėmesį į jos spalvas, dizainą, formą ir, žinoma, į bendrą miegamojo erdvės dizainą. Galiausiai, atkreipkite dėmesį ir į erdvės dydį: jeigu ji maža, tuomet rinkitės stumdomas duris, jei didesnė, galite rinktis tokią, kokią norite.