Kaip įrengti jaukų ir žaismingą vaikų kambarį?

Kaip įrengti jaukų ir žaismingą vaikų kambarį?

Sukūrė : -

Kaip įrengti jaukų ir žaismingą vaikų kambarį?

Gerai ir patogiai jaustis namuose svarbu kiekvienam, taigi tikriausiai visiems tėvams rūpi, kaip įrengti žaismingą ir patogų vaikų kambarį, kuris jūsų mažiesiems patiktų ir teiktų džiaugsmo. Kad tai padaryti pavyktų, apgalvokite toliau mūsų pateiktus patarimus.

 

Apsvarstykite vaiko pomėgius

 

Puikus sprendimas – vaikų kambarį įrengti pagal mėgstamiausius jų dalykus. Galbūt jūsų vaikas mėgsta mašinas, gyvūnus, kompiuterinius žaidimus ar kt. Mėgstantiems mašinas puikiai tiks mašinos formos vaikiškos lovos, jos leis mažiesiems automobilių entuziastams fantazuoti ir įsivaizduoti, kad vairuoja svajonių mašiną. Taigi, pritaikykite vaikų kambarį tam, kad jis atspindėtų šiuos pomėgius ir jūsų vaikas tikrai bus tuo patenkintas.

 

Spalvos – itin svarbu

 

Gyvam ir žaismingam kambariui itin svarbu stilingai parinktos ryškios spalvos. Šviesūs spalvų tonai kambariui suteiks erdvės ir jaukumo, tačiau turėkite galvoje, kad šviesias sienas labai lengva ištepti, o tai yra labai aktualu, rengiant kambarį mažamečiui. Jei jūsų moksleivį domina kosmoso platybės ir įvairios planetos, kambario sienas galima padengti tokios tematikos tapetais. Taip pat atkreipkite dėmesį ir įrenginėdami kambarį rinkitės būtent savo vaikų mėgstamiausias spalvas, taip galėsite būti tikri, kad kambarys jūsų mažajam tikrai patiks.

 

Vaikiški baldai

 

Vaikiškos lovos, rašomieji stalai, kėdės, spintos ir kiti baldai, padės pritaikyti kambarį, kad atitiktų visus jūsų vaiko poreikius. Tokie baldai dažniausiai būna spalvingi, patogūs, o ir jų dydžiai pritaikyti mažiesiems gyventojams. Šiuos baldus reiktų rinktis pagal vaiko amžių, pavyzdžiui, moksleiviams bus itin svarbūs rašomieji stalai ir patogios, vaiko laikyseną tausojančios rašomojo stalo kėdės, kad grįžęs iš mokyklos vaikas galėtų patogiai ruošti namų darbus. Taip pat svarbu patogios spintos, kuriose pakankamai vietos tvarkingai sudėti visus daiktus, kad padėtų lavinti mažojo tvarkos jausmą kaip galima anksčiau. Jei vaikas mėgsta fantazuoti ir skaityti, o gal turi nemažą knygų kolekcija, tuo atveju puikus pasirinkimas – vaikiškos lovos su šalia įtaisyta knygų lentyna.

 

Taigi, jei seksite šiais mūsų patarimais, galite būti tikri, kad jūsų įrengtas vaikų kambarys bus jaukus, patogus, praktiškas ir tuo pačiu žaismingas. Juk kiekvienas iš mūsų norime, kad savo kambaryje mūsų vaikai jaustųsi kuo geriau.