Kaip ekologiškame name sukurti eleganciją?

Kaip ekologiškame name sukurti eleganciją?

Sukūrė : -

Kaip ekologiškame name sukurti eleganciją?

Šiais laikais statant namą, pirmą vietą vis labiau užima ekologiškumas. Statybinių medžiagų natūralumas tampa svarbesne namo detale. Paprastai ekologiški namai įsivaizduojami kaip karkasiniai, nedideli namukai, kuriuose vyrauja kaimo, paprastas ar net vintažinis stilius. Tokiuose namuose prabanga net nekvepia. Elegancijos į namus įneša baldai. Prabangūs baldai Kaune ar Vilniuje niekur nesislepia, tereikia tik labiau paieškoti. Tačiau pirmiausia reikia žinoti, kokį interjero stilių norite sukurti? Ar tai bus prabangus vintažas ar elegantiškas paprastumas?

Derinkite kelis interjero stilius tarpusavyje

Prabanga ir elegancija labiau būdinga klasikiniam ar moderniam interjero dizaino stiliui. Tačiau šiandien maišyti stilius niekas nedraudžia, todėl net ir į ekologišką namą galima įnešti šiek tiek prabangos. Ir visai nesvarbu, kaip atrodys namas iš išorės, ar tai bus medinis sodo namelis, ar ekologiškas būstas pačiame mieste, vidinį interjerą kurkitės patys.

Kokių baldų ieškoti natūraliems namams?

Šiandien ekologiškas būstas neapsiriboja tik paprastu kaimišku interjero stiliumi, todėl renkantis baldus, pasirinkimo variantų, kurie padėtų sukurti elegantišką interjerą, yra tikrai nemažai. Prabangūs baldai Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose tikrai nebus sunkiai randami. Tačiau ko konkrečiai ieškoti užėjus į parduotuves?

  • Elegancijos prieskonis. Norint įnešti į namus elegancijos, pirmiausia, atkreipkite dėmesį į minkštus baldus. Bendram vaizdui daug įtakos darys pasirinktas baldo apmušalo stilius. Kuriant prabangų interjerą labai svarbu išsirinkti tinkamas spalvas. Kadangi ekologiškame name daugiausiai dominuoja ruda spalva, prie jos puikiai dera tamsi raudona. Ši spalva yra ne tik aktyviausia paletės spalva, bet tuo pačiu ir  suteikianti prašmatnumo įvaizdį.
  • Baldų gobelenai. Kuriant namuose eleganciją, svarbu, atkreipti dėmesį ir ne tik į baldų spalvas, bet ir į audinį. Minkštų baldų audiniai turi nesivelti, neišdilti. Kitu atveju, po kurio laiko baldai atrodys sudėvėti ir negražūs, o elegantiško įspūdžio nebeliks. Todėl renkantis apmušalus, svarbu atkreipti dėmesį, kad audinys būtų tvirtas.
  • Auksinės detalės namuose. Elegancijos namuose taip pat pridės auksine spalva pasižyminčios interjero detalės, pavyzdžiui prabangūs baldai Kaune ar kitoje šalies vietoje. Tai gali būti tiek įmantrus šviestuvas, prabangiai atrodantis toršeras, tiek auksine spalva puoštas paveikslo rėmas. Detalės interjere  yra viskas. Jos kuria stilių ir visą bendrą įvaizdį. Jei tinkamai pasirinksite interjero detales, net ir ekologiškiausias namas viduje gali atrodyti prabangiai ir elegantiškai.