Išskirtiniam interjerui – kelių langų uždangų derinimas

Išskirtiniam interjerui – kelių langų uždangų derinimas

Sukūrė : -

Išskirtiniam interjerui – kelių langų uždangų derinimas

Kiekvienas nori, kad namuose būtų gražu, tvarkinga ir svarbiausia – jauku. Vieni tam pasitelkia minkštus kilimus, komfortiškus baldus, kiti orientuojasi į mažas, atrodo, ne tokias reikšmingas detales. Na, pavyzdžiui, kambarinius augalus, sienų ir langų dekoracijas. Iš tiesų, langų uždangos turi nemažai įtakos kuriamam namų jaukumui, tačiau kaip jas pakabinti, kad tai neatrodytų nuobodžiai? Siūlome pabandyti derinti kelis stilius arba bent jau skirtingų tipų langų uždangas. Kaip – tuoj papasakosime.

Pagrindiniai langų uždangų tipai

Iš tiesų, pagrindines uždangų rūšis tikrai žino kiekvienas, tačiau apie jų derinimą tarpusavyje retas, kuris pagalvoja. Dažniausiai langai dekoruojami dieninėmis užuolaidoms, kartu dengiama naktinėmis, storesnėmis. Pastaruoju metu daugelis dar domisi, kur užuolaidos internetu pigiau, tačiau verta paminėti, kad kartais geriau visai nepirkti ir nekabinti užuolaidų, nei ieškoti jų internetu. Visgi, perkant internetu dažnai galima stipriai nudegti per „neapsižiūrėjimą“.

Galbūt todėl gyvenančių daugiabučiuose langus vis dažniau dengia roletai, nors senesniuose namuose dar galima pamatyti tradicines plastikines horizontalias žaliuzes. Dar vienas langų uždangų tipas, kurį galima pastebėti, tačiau gerokai rečiau – medinės žaliuzės. Visos šios uždangos skirtingos, atrodo, pritaikomos skirtingoms būsto patalpoms, tačiau jei norite kažko naujo, išradinėti naujo tipo langų uždangų neprireiks. Tiesiog pasitelkite vaizduotę ir paeksperimentuokite uždangų derinime.

Derinkite viską

Plonos dieninės užuolaidos gali derėti ne tik su storo audinio naktiniais audiniais, bet taip pat ir roletais ar senomis plastikinėmis žaliuzėmis. Tad jei iki šiol Jūsų namuose kabėjo baltos tarp stiklų įmontuotos žaliuzės, pagyvinti visą interjerą galite tiesiog pakabinę lengvai plazdančias užuolaidas. Tarp kitko, akcentuojame, kad nors dieninės užuolaidos internetu, atrodo, parduodamos pigiau, geriau atvykti į salonus ir užsisakyti tinkančias konkrečiai Jūsų namams. Internetu atkeliavęs audinys gali būti pažeistas, be to, taip pat teks sukti galvą kaip kabinti.

Namus taip pat atgaivinti galite vietoj storų naktinių užuolaidų miegamajame pakabindami medines žaliuzes, o vietoj dieninių užuolaidų – tarpines. Skamba keistai? Kyla klausimas – kas tos tarpines užuolaidos? Tai langų uždangų variantas tarp storų naktinių ir plonų dieninių užuolaidų. Jos gali puikiai pasitarnauti kaip langų dekoracija, o medinės žaliuzės ne tik kurs jaukią atmosferą miegamajame, bet taip pat padės išvengti tiesiai į akis ryte krentančių saulės spindulių.

Galų gale, tie patys roletai ir baltos dieninės užuolaidos gali tapti pagrindiniu svetainės ar miegamojo akcentu. O kartu suderintas funkcionalumas ir elegancija žavės ne tik šeimininkų, bet ir svečių žvilgsnius. Leiskite sau eksperimentuoti, suderinant skirtingus stilius ir spalvas. Tegul namai įgauna naujos gyvybės.