Individualaus dizaino baldai. Į ką atkreipti dėmesį?

Individualaus dizaino baldai. Į ką atkreipti dėmesį?

Sukūrė : -

Individualiai pagaminti baldai Vilniuje bei kituose didžiuosiuose miestuose darosi vis populiaresni. „Magrės baldai“ suteikia galimybę pasidaryti konkretų baldą taip, kaip reikia būtent Jums, yra vis labiau vertinama, kadangi tokią interjero detalę nesunku derinti prie sienų bei kitų asmeninių poreikių. Tačiau turint tokią galimybę svarbu neapsigauti ir nepadaryti klaidos, įvertinkite reikšmingus aspektus nuo kurių priklausys baldų kokybė ir pritaikymas namuose.

Individualiai pagamintų baldų privalumai

 

Šiuolaikiniame pasaulyje, kuomet namų interjero mados labai greitai keičiasi, svarbu turėti nuo laiko nepriklausomų baldų, kurie neišeis iš matos, išliks kokybiški ir naudingi, galbūt net gi turės kažkokią svarbią reikšmę Jūsų šeimai. Taip pat išskiriami „Magrės baldų“ privalumai:

 

  • Medžiaga. Individualiai gaminami baldai Vilniuje, Kaune ar kituose didžiuosiuose miestuose gali būti gaminami iš pasirinktos medžiaga. Tai gali būti oda arba tekstilė.
  • Funkcionalumas. Renkantis tokio tipo baldus galite pasirinkti kokias papildomas funkcijas baldas atliks, pavyzdžiui ar turės papildomų stalčių, lentynų ar kitų praktiškų savybių.
  • Kojelės. Iš pirmo žvilgsnio neatrodo svarbi baldo detalė, tačiau pasirinkus tinkamas baldo kojeles arba pagrindą gali išsaugoti namų grindis, ypatingai jeigu baldas bus dažnai judinamas jis gali jas subraižyti ir pridaryti nereikalingų nuostolių.
  • Spalva. Be medžiagos pasirinkimo taip pat galite pasirinkti ir baldo spalvą, taip nesunkiai jį pritaikysite prie namų sienų ar kitų dominuojančių interjero detalių.

 

Individualaus dizaino „Magrės baldai“ pasižymi privalumais, kurie vartotojo namams gali suteikti originalumo ir praktiškumo. Svarbiausia, jog individualiai gaminami baldai Vilniuje yra lengvai modeliuojami pagal aplinką, todėl pasirinkimų įvairovė yra išties plati.

 

Būtinai atkreipkite dėmesį

 

Tam, kad pasirinktas baldas idealiai atitiktų individualius poreikius ir namų interjerą, privalote atsižvelgti į šiuos dalykus, kurie palengvins baldo pasirinkimą:

 

  • Apmušalai. Populiariausi variantai yra gobelenas ir oda. Tiems, kas namuose turi augintinių ir nori turėti daug priežiūros nereikalaujančius baldus, oda – vienas geriausių pasirinkimų.  Gobelenu traukti baldai labiau tinka šeimoms, auginančioms mažus vaikus. Žinoma, gali būti ir šių medžiagą mišinys, tai suteiks šiek tiek išskirtinumo.
  • Dydis ir forma. Nuotraukose baldai gali atrodyti gerokai mažesni nei yra iš tiesų, tad būtina atidžiai panagrinėti jų matmenis. Labai svarbu, kad būtumėte apsisprendę ir dėl patalpos plano. Apgalvokite, ar baldas stovės prie sienos, priešais langą, židinį, ar kambario centre. Nuo to priklauso ne tik dydis, bet ir baldo forma. Individualiai gaminami baldai Vilniuje gali būti pritaikyti pagal įvairiausius kambario matmenis, todėl svarbiausia susižiūrėti ar jis stovės vietoje ir niekam netrukdys.
  • Baldu besinaudosiančių žmonių skaičius. Baldų dydis priklauso ne tik nuo patalpos dydžio, bet ir nuo to, kiek žmonių juo naudosis. Pasirūpinkite, kad tilptų visi šeimos nariai, taip bus žymiai jaukia ir maloniau būti kartu.

 

Atsižvelgę į visas šias savybes bei privalumus turėtumėte nesunkiai išsirinkti individualaus dizaino baldus iš „Magrės baldai“ parduotuvės. Išskirtinis dizainas, remiantis asmeniniais poreikiais, sukurs originalią aplinką Jūsų „namuose.