Idealus miegamasis: kaip tokį įsirengti?

Idealus miegamasis: kaip tokį įsirengti?

Sukūrė : -

Miegamasis – tai neabejotinai privačiausia erdvė. Juk čia užsuka tik išrinktosios damos. Tad šio kambario įrengimui derėtų skirti pakankamai ir laiko, ir pastangų. Tai nėra taip sunku, kaip gali atrodyti. Tiek galingi čiužiniai 160×200, tiek transformuojami foteliai ir strėlės ant sienų – papasakosime, kas gali padėti įveikti užduotį ypač lengvai.

Kokia tavo vizija?

 

Viengungio miegamasis gali atrodyti visaip – ir dvelkiantis solidžia klasika, ir nevaržoma aistra kelionėms. Tad pirmiausia reikėtų numatyti, kokio kambario nori. Pagalvok, kas geriausiai atspindėtų tavo asmenybę – gal kaukės, pasivežtos iš kiekvienos aplankytos šalies, gal vinilinių plokštelių kolekcija, o gal tiesiog mėgstamos sporto šakos elementai?

 

Nereikia manyti, kad miegamasis turi būti sterilus. Blyškios spalvos, vienspalviai audiniai – geras dalykas, tačiau tikrai nebūtinas. Puiku, jei kambarys vos užėjus parodys, koks esi. Nereikia erdvės perkrauti, tačiau vienas kitas įdomus elementas – neabejotinai tik į naudą.

 

Kas lemia komfortą?

 

Joks miegamasis tavęs nedžiugins, jei jame bus tiesiog nepatogu. Tai reiškia, kad ir didžiausi čiužiniai 160×200, ir karališka lova, ir milžiniška spinta, ir minkštutėlis fotelis turėtų dvelkti absoliučiu, tiesiog neprilygstamu komfortu. Tad viską rinkis atidžiai, įvertindamas įvairiausius niuansus.

 

Jei renkiesi baldus, žiūrėk, kad jie būtų itin funkcionalūs, talpūs, lengvai pritaikomi kintantiems poreikiams. Šiuo atveju tiks ir keičiamos funkcijos baldai. Renkantis lovą itin svarbu įvertinti ne tik dydį. Dėmesį kreipk į tokią, kurioje yra ir talpi patalynės dėžė – taip dar sutaupysi vietos. Erdvus miegamasis – tai tikrai geras ir pageidautinas rezultatas.

 

Detalės – laisvė fantazijai

 

Būtų nuostabu, jei visas kambario vaizdas dvelktų harmonija, daiktų tarpusavio sąryšiu. Tai reiškia, kad nesirink detalių atsitiktinai. Prisimink tą savo planą, viziją ir visada atsižvelk, ar naujas daiktas tikrai papildys ją, ar sugriaus dermę. Žinoma, tokios detalės kaip čiužiniai 160×200 turi būti prioritetu, ir tik po jų imkis dekoro.

 

Nereikia, kad miegamasis būtų perkrautas daiktais, nors ir koks turiningas tavo vidinis pasaulis. Kelios knygos, gramofonas, įdomus kilimas, gal strėlės ant sienos (jei mėgsti šaudyti iš lanko) – viskas, ko reikia. Nepersistenk – juk miegamajame visas dėmesys turėtų būti skirtas tau, o ne interjero detalėms.