Foto roletai – būdas nuspalvinti savo kambario erdvę

Foto roletai – būdas nuspalvinti savo kambario erdvę

Sukūrė : -

Foto roletai – būdas nuspalvinti savo kambario erdvę

Patalpos puoštos foto roletais sutinkamos vis dažniau. Langų uždengime, gamyboje ir pardavimuose specializuojanti įmonė „Domus Lumina“ suteikia išskirtinį pasiūlymą, kurio metu galėsite pasirinkti norimą atvaizdą ir jį perkelti ant savo lango. Tai ne tik puikus būdas pagyvint interjerą, bet į didelį formatą perkelti atostogų, švenčių, ar tiesiog malonių akimirkų prisiminimus ir jais mėgautis kiekvieną dieną.

Sukurk savo foto roletą

Daugelis nuotraukų roletus siūlančių įmonių turi tam tikrus dizainus ir susitelkia tik į jų gamybą. Tuomet turite rinktis iš kataloge pateiktų pasiūlymų, svarstyti, derinti jį prie galbūt jau sukurtos erdvės, o šis nebūtinai atitiks jūsų pačių norus. O juk norisi įsigyti kokybišką daiktą, kuris bus malonus ir džiugins ilgai, tuo labiau, ka jis yra didelis ir reikalingas kiekvieną dieną. Į klientų poreikius atsižvelgianti „Domus Lumina“ taip pat gali pasiūlyti platų, įvairiausiais raštais bei paveikslėliais išmargintą, ir neseniai atnaujintą foto roletų liniją. Ją gali išbandyti kiekvienas, ieškantis universalaus, tačiau skoningo varianto savo erdvei. Tokie tapetai puikiai tiks paįvairinti oficialioms erdvėms, ar viešosiomis paslaugomis užsiimančioms įmonėms.

 Ekologiška ir nekenkia gamtai

Apie ekologiškumą ir žmonių veiklos gamtai poveikį kalbama kiekvieną dieną. Rinkoje vis daugėja įvairiausių prekių ir paslaugų, kurios patenkina pačius įvairiausius klientų poreikius, o vienas iš jų –  sparčiai augantis ekologiškumas. Visa tai ne tik didina konkurencija, leidžia rinktis iš didesnės prekių pasiūlos, bet svarbiausia – daro mažiau žalos gamtai ir garantuoja, kad į orą nepatenka tiek daug teršalų, kuriais galiausiai patys turime kvėpuoti. „Domus Lumina“ užtikrina kokybišką ir tarptautiniais ekologiškais ženklais pažymėtą produkciją, kurią be baimės galima pritaikyti net ir pačiose jautriausiose vietose, kaip darželiai, mokyklos, ar medicinos įstaigos.

Specialisto konsultacija – visada gera išeitis

Renkantis foto roletą svarbu apsvarstyti ir žinoti, kokią atmosferą siekiate sukurti savoje erdvėje, o tada išsirinkti vieną iš kelių galimų audinių tipų. Svarbu paminėti, kad visi iš jų yra atsparūs įbrėžimams. Iškilus klausimams drąsiai konsultuokitės su specialistais, kurie maloniais išklausys, patars ir suras geriausią variantą ne tik dėl roleto dizaino, spalvų, ar pačio atvaizdo, bet ir audinio pasirinkimo.