Ekologiškos sužadėtuvės: kaip?

Ekologiškos sužadėtuvės: kaip?

Sukūrė : -

Ekologiškos sužadėtuvės: kaip?

Kuo toliau, tuo ekologiškas gyvenimo būdas tampa ne tik madingu, bet ir tiesiog nepakeičiamu. Asmenys ieško, kaip galėtų prisidėti prie gamtos saugojimo, keičia savo įpročius. Tai persipina ir į svarbius gyvenimo ritualus, tokius kaip sužadėtuvės. Jei ruošiatės gyventi ekologiškai, kodėl gi nepagalvojus, kokie galėtų būti sužadėtuvių žiedai.

Ekologija ir žmonių teisės

Jei būsima nuotaka ir jaunikis itin domisi kasdienos aktualijomis, nori padėti ne tik savo šaliai, bet ir kultūroms, kurios kenčia karo, nepritekliaus zonose, didelė tikimybė, kad bus ieškoma etiškai pagamintų žiedų. Tokių žiedų gamintojai pažymi, kad gaminant, gaunant briliantus, nebuvo naudojamas vaikų darbas, buvo sudarytos tinkamos darbo sąlygos, mokamas orus atlyginimas už paslaugas.

Taip pat verta pagalvoti ir apie pačią žiedų gamybą: ar gaunant medžiagas nebuvo per daug pažeista gamta, ar jie galės dar atsinaujinti. Jei gamyboje naudojami masyvūs invaziniai metodai, jie gali pažeisti paviršius, padidinti taršą. Norint sumažinti taršą, galima rinktis ir žiedus, pagamintus iš perdirbtų medžiagų.

Galimi pasirinkimai

Žinoma, visas šias sąlygas atitinkantys sužadėtuvių žiedai yra gana reti, juos itin sunku gauti, teigia „Fashion Gold“ salono atstovai. Dėl to daugumoje atvejų, norint ekologiškų sužadėtuvių yra daromi kompromisai. Pavyzdžiui, pasirenkamas paprastesnis žiedas, turintis kiek mažiau medžiagos nei kiti. Taip pat pasirinkite ritualus, kurie padės mažinti taršą, daugiau orientuosis į ekologiją.

Galite kartu su sužadėtiniu (–e) surengti akciją, kurios metu padėsite tvarkyti aplinką: tai taptų tarsi jūsų švaraus bendro gyvenimo simbolis. Jei ketinate rengti sužadėtuvių šventę, pasirūpinkite nenaudoti vienkartinių įrankių ar indų, gamindami maistą, atsižvelkite į sunaudojamus produktus.

Ekologiškos dovanos

Vykstate į sužadėtuvių vakarėlį, kur abu būsimi jaunieji žavisi ekologija? Turime kelis patarimus:

  • neneškite greitai nuvystančių ir prisidedančių prie taršos nukirptų gėlių. Vis tiek norite dovanoti tam tikrą augalą? Tuomet pasirinkite vazoninį, kuriuos jaunieji galės vėliau prižiūrėti ir auginti.
  • galite padovanoti patalynės komplektą iš natūralių medžiagų;
  • draugai turi sodą? Padovanokite sodininko rinkinį.

Ne tik sužadėtuvių žiedai yra svarbūs planuojant šventę. Taip, šis akcentas tiesiog būtinas, tačiau rūpinantis ekologija, turite pagalvoti ir apie kitus, ne mažiau svarbius veiksnius, dovanas, šventės pasekmes.