Apsaugokite savo namus nuo vagysčių

Apsaugokite savo namus nuo vagysčių

Sukūrė : -

Apsaugokite savo namus nuo vagysčių

Šįkart kalbėti nusprendėme apie tai, kaip išlaikyti namų privatumą ir saugumą. Ši užduotis nėra lengva, tačiau ir ne per daug sudėtinga, sprendimą galima rasti nesunkiai – tai apsauginės žaliuzės. Kokios jos gali būti, kaip apsaugo namus?

Saugumas – svarbu

Namų apsauga – tai tarsi viena iš pamatinių vertybių, kiekvienas nori apsaugoti savo turtą – tiek šeimos narius, tiek įsigytus daiktus. Štai langų uždangų įmonė „Domus Lumina“ siūlo net kelių tipų apsaugines langų žaliuzes, tad išsirinkti gali būti nelengva.

Iš vienos pusės, gali atrodyti, kad apsaugines žaliuzes renkasi tik prekybininkai, siekiantys apsaugoti savo prekybos salonus ir prekes. Tačiau lygiai taip pat šias žaliuzes drąsiai gali rinktis ir privačių namų ar kotedžų savininkai. Langų uždangų prekybos salonuose galima rasti kelių tipų apsauginius uždengimus, todėl rekomenduojama rinktis taip, kad apsauginės žaliuzės atitiktų visus Jūsų poreikius.

4 skirtingos žaliuzių sistemos

Šiandien namai neretai statomi su langais iki pat grindų. Tai gražu ir stilinga, tačiau negarantuoja saugumo namams. Jei ir Jūsų namuose langai yra dideli ir siekiantys grindis, rekomenduojame juos pridengti apsauginėmis žaliuzėmis. Šiuo metu prekyboje galima rasti net keturių tipų, todėl išskyrėme juos ir trumpai aprašėme.

  • Pirmiausia yra klasikinė apsauginių langų uždangų sistema. Jos ne tik atlieka savo pagrindinę funkciją – apsaugo namus nuo įsilaužimų, tačiau taip atrodo gan estetiškai ir nesugadina namo eksterjero. Montuoti galima namo išorėje ant lango rėmo arba ant sienos bei nišose.
  • Kitas, vienas iš naujesnių žaliuzių sistemų variantų, kuriuo taip pat prekiauja ir „Domus Lumina“ langų uždengimų salonai, tai priešįsilaužiminė apsauginių žaliuzių sistema. Tai speciali sistema, kuri gaminama iš tokių medžiagų, kad apsaugotų namus net nuo labiausiai įgudusių įsilaužėlių profesionalių. Su tokia sistema galima jaustis saugiems tiek namuose, tiek palikus juos tuščius.
  • Apsauginės žaliuzės, integruojamos į namo sieną. Šis variantas siūlomas tiems, kurie dar tik statosi savo būstą ir jau dabar nori apsaugoti namus. Viršutinė žaliuzių dėžė paslepiama, o žaliuzių spalva yra pritaikoma prie lango rėmo atspalvio. Apsaugokite namus neišdarkydami namo išorės dizaino.
  • Apsauginių žaliuzių sistema, integruojama pačiame lange. Šio tipo žaliuzių negalėsite įsidiegti jau pastatytuose namuose, nes tokiu atveju reikėtų kartu keisti ir langus. Tai inovatyvi sistema, kurios pagalba ne tik apsaugosite namus, tačiau taip pat šaltuoju žiemos metu turėsite gerą izoliacinę šilumos sistemą, kad leis sutaupyti šildymo sąskaitoms.

Atsižvelkite į namo saugumą tik pradėdami statyti namą, taip galėsite įsidiegti patogias, inovatyvias ir eksterjero nesugadinančias sistemas, kurios padės išlaikyti amų privatumą.